
Waterparken Nederland
Wil je eens een dagje weg en iets superleuks doen? Wij hebben dan een topidee voor jou: kom een dag zwemmen in ons waterpark! Verspreid door heel Nederland kun je de hele dag zwemmen, van glijbanen roetsjen, bubbelen in het bubbelbad en nog veel meer!
We hebben op alle parken in Nederland een aquapark waar jij naar hartenlust kan spetteren met vrienden en familie. Omdat iedereen iets anders leuk vindt, hebben we alle waterparken zo ingericht dat het leuk is voor jong en oud. Om elk waterpark uniek te houden, zijn ze allemaal verschillend.
In ieder waterparadijs vind je meerdere glijbanen, kan je zwemmen in ons golfslagzwembad, maar verder is elk waterpark anders. Het ene park is nog leuker en spannender dan het andere. Het is dus slim om op voorhand te kijken welk zwembad het beste past bij jullie gezelschap. Kom jij ook snel naar ons waterparadijs?

Onze waterparken in Nederland
Op al onze parken in Nederland hebben we een waterpark.
We hebben per park verschillende activiteiten en faciliteiten. Voor kinderen hebben we een Kinder-Doe-Bad, Water Playhouse en nog veel meer. Voor oudere kinderen hebben we spannende glijbanen, een Wildwaterbaan en - goed vasthouden! - zelfs een Turbo Tunnel. Zin in een dagje ontspanning? Ook dat kan in ons zwemparadijs met onze lazy river, bubbelbaden en wellness!
En alsof al deze dingen al niet leuk genoeg zijn, organiseren we ook in en rondom het zwembad allerlei leuke activiteiten die leuk zijn voor jong en oud. Zo kan je met je baby komen zwemmen bij een lesje Babyzwemmen, kan je een (kinder) duikcursus volgen en surfen op de Flow Rider. En misschien ook fijn om te weten: ons zwembad bevat 90% minder chloor dan andere zwembaden. Dus helemaal veilig voor alle leeftijden.

Nog meer leuke dingen doen?
Kom heel vroeg naar ons waterpark, zodat je in de namiddag kan genieten van alle andere activiteiten die we organiseren op het park. Ja, je leest het goed: naast ons zwemparadijs hebben we ook leuke dingen om te doen op het droge. We hebben verschillende speelattracties voor kinderen zoals de BALUBA Indoor Speelwereld, een kinderboerderij of meld je kind(eren) aan voor een workshop zoals boogschieten, Wannabe een kok of boer.
Voor volwassenen is er ook genoeg te doen, afhankelijk van het park. We bieden verschillende sporten aan zoals watersporten, squashen, tennis, boogschieten of huur een e-bike of e-step. Voor een dagje ontspanning raden we onze wellness aan. Je gaat gegarandeerd ontspannen naar huis!
Onze parken staan in een mooie natuurrijke omgeving, dus daar halen we graag het meeste uit. Zo kun je meedoen aan de Nature Discovery of natuurlijk wandelen of fietsen in de directe omgeving. En… wil je nu al meer doen dan er in één dag past? Dan hebben we een goed idee: blijf bij ons logeren in een vakantiehuisje!

Verblijven vlakbij het waterpark
Wat is er leuker dan één dag doorbrengen in ons zwemparadijs? Juist: twee of zelfs meerdere dagen doorbrengen. Dan kan jij na een hele dag zwemmen gelijk onder de douche springen en daarna op de zetel ploffen. We hebben vakantiehuisjes in verschillende luxeniveaus zodat je zelf het huisje kan kiezen dat het beste bij jullie past.
De Comfort cottage is een vakantiehuis waarbij je heerlijk slaapt op de goede bedden, de badkamer is luxe en de keuken fijn en uitgebreid.
De Premium cottage is net een stapje luxueuzer, want de bedden zijn opgemaakt bij aankomst en in een van de slaapkamers vind je een extra televisie.
En ons mooiste huis: de VIP cottage. In de badkamer vind je een inloopregendouche, bubbelbad én sauna. En jullie hebben een eigen buitenterras.
Dus: een zwemparadijs om de hoek, meedoen aan leuke activiteiten én een superluxe vakantiehuis. Het perfecte recept voor een geweldige vakantie!
151 beschikbare accommodaties
VOORWAARDEN GRATIS OMBOEKEN
- Je kunt het park, datum en/of cottage type aanpassen.
- Je kunt jouw boeking 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst.
- De aanpassing van park en/of aankomstdatum is onder voorbehoud van beschikbaarheid.
- Afwijkend van de reguliere Algemene Voorwaarden zijn er geen administratieve kosten verbonden aan het wijzigen van de boeking.
- Als de nieuwe boeking duurder is, wordt het prijsverschil aan u doorberekend.
- Als de nieuwe boeking goedkoper is, ontvangt u de waarde van het prijsverschil in de vorm van een voucher.
- Als je jouw boeking wilt wijzigen, verzoeken wij je contact op te nemen met het Customer Contact Center.
- Deze actie is niet van toepassing op annulering of andere aanpassingen.
- Let erop dat voor andere aanpassingen of annuleringen (waaronder een tweede verandering van dezelfde boeking en/of aanpassing waarbij het niet gaat om het park of datum), de Algemene Voorwaarden van kracht blijven voor uw boeking.
Comfort cottage
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 67 m²
- Privéterras met tuinmeubilair
- Kindermeubilair (babybed en kinderstoel)
- Open haard
Van wo. 21 tot vr. 23 mei
Prijs per verblijf
Waterfrontsuite VIP Appartement
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 71m²
- Ruim balkon met panoramisch uitzicht over het Eemmeer
- Badkamer met Finse sauna en bubbelbad
- Shampoo & douchegel (reisformaat)
Van wo. 21 tot vr. 23 mei
Prijs per verblijf
Comfort cottage
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 64 m²
- Privéterras met tuinmeubilair
- Kindermeubilair (babybed/box en kinderstoel)
- Open haard
Van di. 6 tot do. 8 mei
Prijs per verblijf
Comfort cottage
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 54m²
- Ingerichte keuken
- Woonkamer met flatscreen TV
- Privéterras met tuinmeubilair
Van wo. 2 tot vr. 4 apr
Prijs per verblijf
Comfort cottage
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 59 m²
- Privéterras met tuinmeubilair
- Kindermeubilair (babybed/box en kinderstoel)
- Open haard
Van di. 1 tot do. 3 apr
Prijs per verblijf
Premium cottage
- 6 pers.
- 3 Slaapkamers
- 54 m²
- Ingerichte keuken
- Open haard
- Opgemaakte bedden
Van ma. 31 mrt tot wo. 2 apr
Prijs per verblijf
Comfort cottage
- 6 pers.
- 3 Slaapkamers
- 85 m²
- Privéterras met tuinmeubilair
- Kindermeubilair (babybed/box en kinderstoel)
Van di. 1 tot do. 3 apr
Prijs per verblijf
Premium cottage
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 94 m²
- Ingerichte keuken met vaatwasser
- Tweede TV in één slaapkamer
- Opgemaakte bedden
Van ma. 31 mrt tot wo. 2 apr
Prijs per verblijf
Premium Appartement
- 4 pers.
- 2 Slaapkamers
- 55 m²
- Opgemaakte bedden service
- Keukenpakket (handdoek en vaatdoek)
- Bedlinnenpakket
Van ma. 31 mrt tot wo. 2 apr
Prijs per verblijf
Premium cottage
- 6 pers.
- 3 Slaapkamers
- 79 m²
- Ingerichte keuken met vaatwasser
- Tweede TV in één slaapkamer
- Opgemaakte bedden
Van wo. 2 tot vr. 4 apr
Prijs per verblijf
Geen aanbiedingen beschikbaar
Meld tijdens het boeken van je verblijf en bij aankomst dat je een huisdier meeneemt. Dan zijn ze van harte welkom.
- Per huisje kunnen we maximaal twee huisdieren* verwelkomen.
- Pak het inentingsboekje in, want op verzoek moet je die kunnen laten zien aan onze collega's.
- Honden moeten altijd een chip of tatoeage hebben.
- Vlooien vinden we iets minder leuk. Je hond mag dan ook geen last hebben van vlooien.
- In het park moeten honden altijd aangelijnd zijn, behalve op de losloopplekken. Dan mogen ze helemaal hun gang gaan!
- Hulphonden zijn te allen tijde welkom in onze cottages, hotels en de Market Dome.
*Huisdieren zijn niet in alle cottages toegestaan.
Aankomst: elke dag vanaf 16:00 uur in Nederland, Duitsland en Frankrijk, in de Belgische parken vanaf 15:00 uur.
Vertrek: elke dag om 10:00 uur. Op zondag kan deze tijd afwijken in België, Frankrijk en Duitsland.